Przypadek miasto. Projekt: mieszkanie
Warsztaty projektowe z architektem

• Przypadek miasto. Projekt: mieszkanie
    fot. Piotr Kała, Tu było, tu stało

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać kulisy pracy architekta, a także samodzielnie, pod okiem profesjonalistów, stworzyć własną, przyjazną, a także funkcjonalną przestrzeń mieszkaniową.

Nacisk położony będzie na aspekty przestrzenne i prawne, czyli kwestie, z którym na co dzień spotyka się projektant. Każdy z 4 warsztatów będzie autorską propozycją doświadczonych architektów: Małgorzaty Kuciewicz i Simone de Iacobis (Centrala), Radosława Gajdy i Natalii Szcześniak (AIAIG) oraz Ewy Czerny (3XA).

Na warsztatach zajmiemy się przydomową przestrzenią społeczną oraz wnętrzami sąsiedzkimi. Będziemy szukać nowego programu dla przestrzeni wspólnych oraz badać miejsca codziennej rutyny, odświętnych rytuałów oraz zastanawiać, gdzie kończy się przestrzeń udomowiona.