Przypadek miasto. Projekt: mieszkanie
Warsztaty projektowe z architektem

• Przypadek miasto. Projekt: mieszkanie
    fot. Agnieszka Ziobro

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać kulisy pracy architekta, a także samodzielnie, pod okiem profesjonalistów, stworzyć własną, przyjazną, a także funkcjonalną przestrzeń mieszkaniową.

Nacisk położony będzie na aspekty przestrzenne i prawne, czyli kwestie, z którym na co dzień spotyka się projektant. Każdy z 4 warsztatów będzie autorską propozycją doświadczonych architektów: Małgorzaty Kuciewicz i Simone de Iacobis (Centrala), Radosława Gajdy i Natalii Szcześniak (AIAIG) oraz Ewy Czerny (3XA).

Warsztat poświęcony projektowaniu wnętrz prywatnych.

Będziemy szukać innowacyjnych rozwiązań dla tradycyjnego programu: badać czy dom to miejsce dla nieschematycznych zachowań, na ile rutyna wynika z tradycyjnych układów funkcjonalnych, czy przestrzeń reaguje na czas wykonywania danych czynności oraz jaka jest siła marzeń i nietypowych potrzeb.