Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - mieszkanie na warsztacie
Warsztaty projektowe z architektem

  • Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - mieszkanie na warsztacie

Skąd w ogóle wzięły się mieszkania i dlaczego teraz budujemy je w blokach? Czego szukać, gdy szukamy mieszkania i na co zwracać uwagę przy jego urządzaniu, aby w mieszkaniu mieszkało się #najlepiej? Bierzemy mieszkania na warsztat!

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą poznać kulisy pracy architekta, a także samodzielnie, pod okiem profesjonalistów, stworzyć własną, przyjazną, a także funkcjonalną przestrzeń mieszkaniową.

Radosław Gajda

opowiada o architekturze. Najpierw opowiadał o niej wszystkim znajomym z liceum. Spacer, przejazd autobusem, czy szkolna wycieczka były zawsze świetnymi okazjami, by trochę o niej pogadać. Potem na studiach o architekturze. Zaraz po dyplomie spełniło się jego marzenie – zaczął wykładać historię architektury. Prowadzi także wideobloga na kanale YouTube „Architecture is a good idea”, gdzie stara się pokazać wszystkim, że architektura to dobry pomysł.

Natalia Szcześniak

architektka i niedoszła scenagrafka. Interesuje się wszystkim, co może mieć piękną formę. Dyplom obroniła z lokalizacji wieżowców, bo uważa, że niezależnie czy myślimy w skali „mikro” czy „makro” projektowanie musi uwzględniać ludzką naturę i tworzyć ład, w którym każdy będzie się mógł odnaleźć. Natalia prowadzi bloga goodidea.life oraz wspólnie z Radkiem tworzy filmy o architekturze na kanale You Tube "Architecture is a good idea".

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.