Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - gimnastyka wyobraźni
Warsztaty projektowe z architektem

• Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - gimnastyka wyobraźni

Ceny nieruchomości w Polsce zrównały się już z rynkami europejskimi i nierzadko, aby pozwolić sobie na własne M kredytujemy się na 20-30 lat.

Ważne jest więc, aby wybór odpowiedniej nieruchomości był przemyślany i w pełni świadomy. Jak oglądać mieszkania pod kątem potencjalnego zakupu, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać, a także jak uruchomić wyobraźnię przestrzenną, by wydobyć z mieszkania jego potencjał? Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach z architektem, a podczas zajęć praktycznych zmierzycie się z projektowaniem przestrzeni funkcjonalnej i przyjaznej na prawdziwych przykładach z rynku nieruchomości.

Ewa Czerny

jest dyplomowaną architektką i projektantką wnętrz, razem z Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką prowadzi pracownię architektoniczną 3XA. W jej portfolio znajdują się projekty budynków i wnętrz, zarówno komercyjnych, jak i tworzonych na zlecenie klientów indywidualnych. Architektka współracuje z telewizją Domo+ jako prowadząca program "Podzielić M2", gdzie pokazuje jak na niewielkiej przestrzeni stworzyć wymarzony pokój lub kącik dla dziecka.