Przepis na dom
Działania rodzinne

• Przepis na dom

Na warsztaty zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia warsztatowe na wystawie to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, podjęcia twórczych wyzwań i rodzinnej rozmowy.

W ramach 8. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE będziemy odkrywać świat architektury i badać przestrzeń miasta. Zgodnie z tematem przewodnim tegorocznej edycji, szczególną uwagę poświęcimy temu jak mieszkamy, o jakich domach marzymy.

Czy istnieje uniwersalny przepis na dom? Co stałoby się, gdyby wszyscy ludzie na Ziemi musieli go używać? Sprawdzimy co w domach jest wyjątkowego, a co sprawia, że są do siebie podobne. Co jest w nich niezbędne, a z czego dałoby się zrezygnować? Wreszcie – co i jak myślimy o domu w różnych sytuacjach życiowych i miejscach na Ziemii?