Mój dom, nasze miasto
Działania otwarte dla dzieci

• Mój dom, nasze miasto

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza najmłodszych widzów na spotkania warsztatowe.

Przez trzy godziny na wystawie można spotkać edukatorów muzealnych, którzy zaproszą do ćwiczeń i kreatywnych zadań. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie i w dowolnej chwili ją opuścić. Każde spotkanie ma inny temat.

Podczas otwartych działań zastanowimy się nad tym, jak chcieliby mieszkać najmłodsi. Powstaną domy i mieszkania niczym z bajki, pełne „modnych” mebli i radosnych użytkowników. Jak będzie wyglądało stworzone przez nas miasto, gdzie każdy będzie mógł decydować czy chce być częścią wspólnoty, czy woli cieszyć się własnym ogródkiem?