Domy szyte na miarę!
Działania rodzinne

• Domy szyte na miarę!

Na warsztaty zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia warsztatowe na wystawie to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, podjęcia twórczych wyzwań i rodzinnej rozmowy o otoczeniu.

W ramach festiwalu „Warszawa w Budowie” będziemy odkrywać świat architektury i badać przestrzeń miasta. Zgodnie z tematem przewodnim tegorocznej edycji, szczególną uwagę poświęcimy temu jak mieszkamy, o jakich domach marzymy.

Podczas warsztatów zastanowimy się, co właściwie czyni architekturę domem. Zapoznamy się z najbardziej niesamowitymi przykładami domów i zadecydujemy, w którym z nich chcielibyśmy zamieszkać. Wyobrazimy sobie idealne mieszkania, które zostaną zaprojektowane specjalnie na nasze życzenie. Na zakończenie spróbujemy stworzyć architekturę wykorzystując maksymalnie naszą pomysłowość, tak, by zapewnić sobie schronienie.